Wow, matko jak dawno mnie tu nie było!!!

Mamy 2026! Cały czas żyję hehe.

Natomiast kompletnie nie pamietam jak tego tu się używało 🙂 Zapłaciłam za kolejny rok hostingu 🙂 Nie obiecuję ale postaram się znowu zacząć pisać. Mam pewnie trochę zaległości, nie wiem czy będę do nich wracać, ale napiszę o kolejnych podróżach 🙂 Najbliższa to Szkocja, w zasadzie tylko kilka dni w Edynburgu ale zawsze 🙂

Pracuję cały czas jako przewodnik po Dubaju i jako instruktor Pilatesu, głownie reformer i chair. Ale mam też nową zajawkę! Trochę przez moje pilatesowe klientki, które zacząły mieć problemy ze względu na perimenopauzę i menopauzę. Zaczęłam się dokształcać w tym kierunku i z tego powstało instagramowe konto Thepauseriot.pl oraz taka sama strona na Facebooku i niebawem również strona internetowa. Jakby ktoś wolał intagram po angielksu to też jest 🙂 taka sama nazwa, ale bez pl 😉

A wracając do życia codziennego. To miał być dobry rok, a tu proszę Trump miesza w życiu wielu ludzi. I w moim niestety też 🙁 Cała ta sytuacja w zatoce niestety wiąże się z tym, że turstów nie ma to i pracy nie ma. Ta niepewność co bedzie dalej jest już trochę męcząca! Aczkolwiek fajnie, że na razie nic nam nad głową nie lata. Te alarmy były troche… Myślę, że wszyscy trochę ptsd po nich mamy, szczególnie że większość pocisków i dronów w nocy leciała. Mam nadzieję, że w końcu się dogadają!

Share: